Menu
Your Cart

Doprava, dodacie a platobné podmienky

1. Keďže nie sme sklad, kávu nedržíme skladom. Vašu kávu vždy čerstvo upražíme a zašleme na Vami zadanú adresu. Dĺžka prípravy (upraženie, zabalenie a odoslanie) je do piatich pracovných dní od potvrdenia objednávky. V exponovaných časoch sa môže dĺžka prípravy k odoslaniu zvýšiť do siedmich pracovných dní.


2. Potvrdenie objednávky Vám príde na e-mail, ktorý zadáte pri nákupe/platbe. Prosíme aby ste skontrolovali správnosť zadanej e-mailovej adresy. V prípade zadania nesprávnej e- mailovej adresy za neprijatie potvrdenia objednávky nenesieme zodpovednosť. Ak by Vám potvrdenie e-mailom neprišlo do dvoch pracovných dní, kontaktujte nás prosím telefonicky, alebo na: obchod(zavináč)kavasaki.sk.


3. Dodaním tovaru sa rozumie (podľa obchodných podmienok internetového obchodu kavasaki.sk) okamih doručenia tovaru kupujúcemu podľa objednávky. Bezdôvodné odmietnutie tovaru kupujúcim sa nepovažuje za nesplnenie povinnosti dodať tovar zo strany predávajúceho.


4. Vlastnícke právo k tovaru prechádza na kupujúceho okamihom zaplatenia kúpnej ceny:

  • platbou vopred bankovým prevodom, resp. vkladom na účet (bez poplatku)
  • platobnou kartou cez platobnú bránu GO PAY (bez poplatku)
  • prepravcovi pri prevzatí tovaru pri platbe dobierkou (s poplatkom)
  • osobne v hotovosti na pobočke v Bratislave - Po-Pi: 08.00-16.30 (bez poplatku)

5. Spôsob prepravy tovaru v Slovenskej Republike

Tovar dodá predávajúci kupujúcemu na adresu ním uvedenú v objednávke kuriérom, poštou, alebo inou formou, ktorú si z ponuky vyberie kupujúci. Kupujúci si môže vyzdvihnúť tovar aj osobne, bez poplatku, v kancelárii spoločnosti v Bratislave.

Pre dodanie tovaru v SR používame služby Slovenskej Pošty.

  • Listovou zásielkou (pri celkovej hmotnosti zakúpeného tovaru do 700g)
  • Balíkom (pri celkovej hmotnosti zakúpeného tovaru od 900g)

6. Cena prepravy tovaru v Slovenskej Republike

Ku kúpnej cene tovaru účtuje predávajúci okrem ceny tovaru aj náklady na prepravu a náklady na dobierku (pri voľbe tohto druhu dodania). Aktuálna cena dopravy je vždy uvedená na e-shope, resp. v potvrdení objednávky.

  • Do 70,00€ celkovej hodnoty zakúpeného tovaru: 3,50€ (bez dobierky)
  • Cena dobierky: +1,90€
  • Od 70,01€ celkovej hodnoty zakúpeného tovaru: doprava zadarmo

7. Spôsob a cena prepravy tovaru do Českej Republiky

Tovar odosielame aj do Českej Republiky. Spôsob a cena prepravy tovaru sa určujú individuálne. V prípade záujmu nás prosím kontaktujte telefonicky, alebo na: obchod(zavináč)kavasaki.sk.


8. Tovar je vždy balený tak, aby bol chránený pred poškodením pri preprave a predávajúci dodá tovar v dohodnutom množstve. Kupujúci sa zaväzuje prevziať tovar v dohodnutom termíne na adrese uvedenej na objednávke. Pri preberaní produktu je kupujúci povinný skontrolovať fyzickú neporušenosť a kompletnosť zásielky. Pokiaľ je obal zásielky viditeľne poškodený alebo zničený, kupujúci má právo odmietnuť prevziať tovar od prepravcu a je povinný ihneď kontaktovať predávajúceho a s doručovateľskou spoločnosťou spísať Zápis o škode na zásielke. Akékoľvek neskoršie reklamácie na množstvo a fyzické porušenie produktu nebudú akceptované.